• pierwsza kategoria dla zalogowanych
  • druga kategoria dla zalogowanych

Hurtownia doniczek


W naszej hurtowni doniczek staramy się realizować zapotrzebowania klientów o różnym guście. Oferta sklepu internetowego została skonstruowana w taki sposób, żeby bez problemu można było odszukać tu rozwiązania pasujące do każdego wystroju wnętrza oraz każdego typu aranżacji ogrodów. Na stronie znajdą Państwo czytelny podział na kategorie. W efekcie szybko można dobrać produkty, które nawiązują do siebie wizualnie i tym samym, z pomocą estetycznych donic, stworzyć spójną aranżację. Samodzielne planowanie wystroju ułatwia również to, że oferujemy wiele modeli tego samego produktu w różnych rozmiarach.

Aby zakup donic w naszej hurtowni był dla klientów w pełni satysfakcjonujący, na poszczególnych podstronach sklepu internetowego zawarliśmy szczegółowe informacje o parametrach produktów. Takie dane to np.:

● wykorzystany materiał;
● wysokość;
● średnica;
● liczba sztuk wyrobu w komplecie;
● fotografie doskonale oddające wygląd produktu.


Oprócz bogatego wyboru donic do wnętrz, ogrodowych i tarasowych, oferujemy również meble ogrodowe oraz ciekawe elementy architektury ogrodowej, takie jak: fontanny, wazy, butle i statuy. Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z dbałością o detale. W przypadku rozwiązań przeznaczonych do przestrzeni pod gołym niebem, oprócz estetyki wykonania, warto priorytetowo potraktować również odporność na warunki atmosferyczne. Ozdoby świetnie znoszą różnice temperatur i deszcz, co sprawia, że przez długi czas prezentują się zachwycająco, uzupełniając aranżacje ogrodów.


Nasza ceramika to rozwiązania wyjątkowe, doceniane przez indywidualistów, poszukujących czegoś innego niż typowe produkty, dostępne w sieciówkach i supermarketach. Regularnie wzbogaca naszą ofertę, żeby mogli Państwo wybierać z ciekawego wzornictwa i mocy różnorodnych stylów.


W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi:


Serdecznie zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z produktami.

Data dodania: 13.11.2020