• pierwsza kategoria dla zalogowanych
  • druga kategoria dla zalogowanych

Fontanny Ogrodowe


Fontanny ogrodowe

 W ofercie hurtowni nie mogło zabraknąć rozwiązań, które zostały zaprojektowane z myślą o eleganckich, stylowych przestrzeniach. Fontanny do ogrodu, ujęte w tej kategorii, przypadną do gustu każdej osobie ceniącej uniwersalne, subtelne piękno.


Nowoczesne fontanny ogrodowe - dlaczego warto rozważyć taki zakup w naszym sklepie internetowym?


Projektowanie ogrodu powinno uwzględniać rozwiązania funkcjonalne oraz takie, które sprawią, że przestrzeń będzie prezentować się atrakcyjnie. Niektóre wyposażenie łączy w sobie te dwie cechy. Może wydawać się, że fontanna ogrodowa nie należy do tego typu rozwiązań. To jednak tylko pozory. Taka dekoracja to akcent, nadający ogrodowi elegancji i wysmakowanego charakteru. Jednocześnie mocno wpływa na pozaestetyczne doświadczenia osób przebywających w takiej przestrzeni. Szum wody uspokaja, wycisza i sprawia, że łatwiej jest się oderwać od codziennych zmartwień. Dodatkowo woda z fontanny nieco nawilża powietrze, co pozytywnie wpływa na odczucia osób, przebywających w takim kąciku wypoczynkowym.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo piękne fontanny z obiegiem zamkniętym, które sprawdzą się zarówno na rozległych, jak i niewielkich terenach zielonych. Nawet mała fontanna to dość wyrazisty akcent, dlatego często już taki pojedynczy zakup jest w stanie skutecznie wzbogacić przestrzeń. Nasze propozycje wyróżniają się atrakcyjnym, minimalistycznym designem. Taki styl sprawia, że ozdoby charakteryzują się wysoką uniwersalnością i będą prezentować się pięknie w towarzystwie większości dodatków i mebli ogrodowych.


fontanna ogrodowaFontanny ogrodowe podświetlane


Tego typu produkty cieszą się wśród klientów naszej hurtowni niesłabnącą popularnością. Malowanie światłem to najprostszy sposób na to, żeby przestrzeń wydawała się bardziej klimatyczna. Wiele osób docenia moc, jaką posiada taki dodatek. Ledowe podświetlenie przepięknie wyeksponuje elegancki design fontanny po zmroku, uświetniając każde wydarzenie pod gołym niebem, lub po prostu ozdabiając przestrzeń bez specjalnej okazji. Wśród tego typu produktów oferujemy zarówno uproszczone modele, jak i bardziej skomplikowane opcje, w których woda przelewa się przez kilka oświetlonych mis, co daje spektakularny efekt. Oprócz wariantów podświetlanych, zachęcamy do zapoznania się z klasycznymi modelami. Ich siła tkwi w prostocie i precyzyjnym wykonaniu.

Fontanny w ogrodzie to wyposażenie, które może przez wiele lat zdobić teren zielony, o ile jest ono wykonane z odpowiednich materiałów. Wiemy, że taki zakup robi się z myślą o dłuższej perspektywie czasowej, dlatego proponujemy jedynie produkty, które są odporne na:

  • - zmiany temperatur;
  • - deszcz;
  • - inne niesprzyjające warunki pogodowe.


Wysoka jakość wykonania sprawia, że takie fontanny są też często bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, niż rozwiązania, które można kupić w sieciowych sklepach. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno centra ogrodnicze, projektantów przestrzeni architektonicznych, jak i też klientów indywidualnych.


Zobacz także:


mała fontanna ogrodowa sklep internetowy - mała fontanna sklep internetowy - nowoczesne fontanny ogrodowe sklep internetowy - fontanna do ogrodu hurtownia - fontanna ogrodowa z obiegiem zamkniętym sklep internetowy - fontanny ogrodowe podświetlane hurtownia - fontanny w ogrodzie sklep internetowy - fontanny ogrodowe nowoczesne sklep internetowy - fontanna ogrodowa

Data dodania: 16.11.2020