ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Donice i doniczki - hurtownia sklep internetowy - Dolagra


Dolagra Miszczyszyn powstała we Wrocławiu w 1994 roku w opraciu o wyłącznie polski kapitał. Główny zakres naszej działalności to produkcja i hurtowa sprzedaż domowej i ogrodowej ceramiki użytkowej. Naszą specjalnością są donice i doniczki od małych, drobnych po duże i bardzo duże mrozoodporne. Oferujemy donice do wnętrz, jak i tarasowe oraz ogrodowe. W ofercie mamy także donice z innych materiałów - kompozytów.

Co sprawia, że podczas aranżowania przestrzeni ludzie tak chętnie sięgają po zielone ozdoby w postaci roślin doniczkowych? Czy to jedynie kwestia atrakcyjnego wyglądu? Czy może chodzi też o fakt, że taki naturalny akcent sprawia, że osoby, przebywające w pomieszczeniu czują się bardziej domowo, a cały wystrój wydaje się bardziej harmonijny? Prawda leży gdzieś pośrodku, a fani roślinek doniczkowych dodatkowo czerpią ogromną satysfakcję z troszczenia się o roślinę i z obserwowania ich wzrostu.Piękne donice - hurtownia, z którą wyposażysz swoją przestrzeń!Niewątpliwą zaletą takiej ozdoby jest to, że pasuje do każdego wnętrza. Trudno wyobrazić sobie pomieszczenie, które nie zyskałoby dzięki wstawieniu do niego donicy z piękną, zadbaną rośliną. W hurtowni doniczek Dolagra zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze rozwiązania pojawiać się będą zarówno w wielkich ogrodach, malutkich przydomowych ogródkach, dużych pomieszczeniach firmowych, jak i w prywatnych mieszkaniach. Zależy nam na tym, żeby przedstawiciele każdej z tych grup mogli cieszyć się atrakcyjną ozdobą w postaci modnych, designerskich donic i doniczek.

Profesjonalna hurtownia donic - sklep internetowy DolagraNasza hurtownia doniczek stara się realizować zapotrzebowania klientów o różnym guście. Oferta sklepu internetowego została skonstruowana w taki sposób, żeby bez problemu można było odszukać tu rozwiązania pasujące do każdego wystroju wnętrza oraz każdego typu aranżacji ogrodów.

Na stronie znajdą Państwo czytelny podział na kategorie. W efekcie szybko można dobrać produkty, które nawiązują do siebie wizualnie i tym samym, z pomocą estetycznych donic, stworzyć spójną aranżację. Samodzielne planowanie wystroju ułatwia również to, że oferujemy wiele modeli tego samego produktu w różnych rozmiarach.

Aby zakup donic w naszej hurtowni był dla klientów w pełni satysfakcjonujący, na poszczególnych podstronach sklepu internetowego zawarliśmy szczegółowe informacje o parametrach produktów. Takie dane to np.:


  • - wykorzystany materiał;
  • - wysokość;
  • - średnica;
  • - liczba sztuk wyrobu w komplecie;
  • - fotografie doskonale oddające wygląd produktu.

Oprócz bogatego wyboru donic do wnętrz, ogrodowych i tarasowych, jako hurtownia doniczek oferujemy również meble ogrodowe oraz ciekawe elementy architektury ogrodowej, takie jak: fontanny, wazy, butle i statuy. Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z dbałością o detale. W przypadku rozwiązań przeznaczonych do przestrzeni pod gołym niebem, oprócz estetyki wykonania, warto priorytetowo potraktować również odporność na warunki atmosferyczne. Ozdoby świetnie znoszą różnice temperatur i deszcz, co sprawia, że przez długi czas prezentują się zachwycająco, uzupełniając aranżacje ogrodów.

Wyjątkowe doniczki hurtownia - sklep internetowy DolagraNasza ceramika to rozwiązania wyjątkowe, doceniane przez indywidualistów, poszukujących czegoś innego niż typowe produkty, dostępne w sieciówkach i supermarketach. Regularnie wzbogacamy naszą ofertę, żeby mogli Państwo wybierać z ciekawego wzornictwa i mocy różnorodnych stylów. Donice hurtownia - Serdecznie zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z produktami.

Dolagra - hurtownia donic - sklep internetowy - zapraszamy do kontaktu!