ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Donice i doniczki z hurtowni Dolagra


Dolagra Miszczyszyn powstała we Wrocławiu w 1994 roku w opraciu o wyłącznie polski kapitał. Główny zakres naszej działalności to produkcja i hurtowa sprzedaż domowej i ogrodowej ceramiki użytkowej. Naszą specjalnością są donice i doniczki od małych, drobnych po duże i bardzo duże mrozoodporne. Oferujemy donice do wnętrz, jak i tarasowe oraz ogrodowe. W ofercie mamy także donice z innych materiałów - kompozytów.

Co sprawia, że podczas aranżowania przestrzeni ludzie tak chętnie sięgają po zielone ozdoby w postaci roślin doniczkowych? Czy to jedynie kwestia atrakcyjnego wyglądu? Czy może chodzi też o fakt, że taki naturalny akcent sprawia, że osoby, przebywające w pomieszczeniu czują się bardziej domowo, a cały wystrój wydaje się bardziej harmonijny? Prawda leży gdzieś pośrodku, a fani roślinek doniczkowych dodatkowo czerpią ogromną satysfakcję z troszczenia się o roślinę i z obserwowania ich wzrostu.Doniczki, które można dopasować do każdej przestrzeniNiewątpliwą zaletą takiej ozdoby jest to, że pasuje do każdego wnętrza. Trudno wyobrazić sobie pomieszczenie, które nie zyskałoby dzięki wstawieniu do niego donicy z piękną, zadbaną rośliną. W hurtowni doniczek Dolagra zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze rozwiązania pojawiać się będą zarówno w wielkich ogrodach, malutkich przydomowych ogródkach, dużych pomieszczeniach firmowych, jak i w prywatnych mieszkaniach. Zależy nam na tym, żeby przedstawiciele każdej z tych grup mogli cieszyć się atrakcyjną ozdobą w postaci modnych, designerskich donic i doniczek.

Hurtownia doniczek - profesjonalny sklep internetowyW naszej hurtowni donic staramy się realizować zapotrzebowania klientów o różnym guście. Oferta sklepu internetowego została skonstruowana w taki sposób, żeby bez problemu można było odszukać tu rozwiązania pasujące do każdego wystroju wnętrza oraz każdego typu aranżacji ogrodów.

Na stronie znajdą Państwo czytelny podział na kategorie. W efekcie szybko można dobrać produkty, które nawiązują do siebie wizualnie i tym samym, z pomocą estetycznych donic, stworzyć spójną aranżację. Samodzielne planowanie wystroju ułatwia również to, że oferujemy wiele modeli tego samego produktu w różnych rozmiarach.

Aby zakup donic w naszej hurtowni był dla klientów w pełni satysfakcjonujący, na poszczególnych podstronach sklepu internetowego zawarliśmy szczegółowe informacje o parametrach produktów. Takie dane to np.:


  • - wykorzystany materiał;
  • - wysokość;
  • - średnica;
  • - liczba sztuk wyrobu w komplecie;
  • - fotografie doskonale oddające wygląd produktu.

Oprócz bogatego wyboru donic do wnętrz, ogrodowych i tarasowych, oferujemy również meble ogrodowe oraz ciekawe elementy architektury ogrodowej, takie jak: fontanny, wazy, butle i statuy. Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z dbałością o detale. W przypadku rozwiązań przeznaczonych do przestrzeni pod gołym niebem, oprócz estetyki wykonania, warto priorytetowo potraktować również odporność na warunki atmosferyczne. Ozdoby świetnie znoszą różnice temperatur i deszcz, co sprawia, że przez długi czas prezentują się zachwycająco, uzupełniając aranżacje ogrodów.

Nasza ceramika to rozwiązania wyjątkowe, doceniane przez indywidualistów, poszukujących czegoś innego niż typowe produkty, dostępne w sieciówkach i supermarketach. Regularnie wzbogacamy naszą ofertę, żeby mogli Państwo wybierać z ciekawego wzornictwa i mocy różnorodnych stylów. Serdecznie zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z produktami.