O NAS
Firma z tradycją

Dolagra Miszczyszyn powstała we Wrocławiu w 1994 roku w oparciu o wyłcznie polski kapitał. Główny zakres naszej działalności to import i hurtowa sprzedaż domowej i ogrodowej ceramiki użytkowej. Naszą specjalnością są donice, doniczki i ceramika ogrodowa z różnych stron Świata.
 
ProduktyZdobywając doświadczenie jako importer ceramiki z wielu krajów świata, jak również wsłuchując się w różnorodne oczekiwania naszych klientów, zarówno te estetyczne jak i artystyczne, sukcesywnie podążamy za ich zainteresowaniami jak również proponujemy własne, nowe rozwiązania.
Niemal co roku wprowadzamy nowe kolekcje mające zadowolić gusta zarówno entuzjastów ogrodów w stylu klasycznym, japońskim jak i angielskim. Większość oferowanych przez nas produktów wykonana jest w oparciu o naturalne surowce, odporne na różnorodne warunki atmosferyczne. Nasze produkty to ekskluzywne wzornictwo i najwyższa jakość, różnorodność stylów i zastosowań. Naszych towarów nie znajdziecie Państwo w super i hipermarketach.
 
Nasi Klienci
 
Naszymi klientami są głównie polskie centra ogrodnicze, swoim zasięgiem obejmujące teren niemal całego kraju. Nasze produkty oferujemy również m.in. projektantom przestrzeni architektonicznych.]
Przykład ekspozycji naszych produktów w Centrum Szkółkarskim "Justyna " w Gdańsku:
 

         

Zapraszamy Państwa  do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
 
Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić? Oczekujemy na Państwa uwagi (również te krytyczne). Pozwolą nam one jeszcze lepiej dostosować ofertę pod kątem Państwa oczekiwań i potrzeb.